Аби допомогти економіці нашої держави як слід зміцніти, Міністерство фінансів України хоче ввести додаткові податкові канікули для українського малого бізнесу. Причому, зробити це державна установа пропонує на строк аж у декілька років.

Поки Кабінет міністрів України продовжує дискутувати на тему реформування податкової системи, пропонуючи прибирати чи додавати певні податки для сплати українськими громадянами, Олександр Данилюк – глава Міністерства фінансів України – вніс пропозицію щодо введення п'ятирічних канікул по сплаті податку на прибуток. Розповсюджуватиметься таке нововведення виключно на ті підприємства малого бізнесу, чий фінансовий оборот не перевищує три мільйони гривень.

З точки зору пана Данилюка, ініціатива введення податкових канікул для малих підприємців позитивно відобразиться на бізнес-показниках нашої держави у майбутньому. До того ж, ця міра є вельми необхідною в умовах виваженого ставлення України до власного бюджету та, як наслідок, крокування шляхом скорочення будь-яких виплат.

Міністр фінансів вважає, що таке нововведення має мінімальні економічні ризики і натомість дасть додатковий поштовх для успішного розвитку малого бізнесу у межах нашої країни.