Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП, виробник безшовних труб та залізничних коліс, розмістила на своєму сайті інформацію стосовно початку виконання своїх зобов'язань за міжнародним договором, укладеним з національним оператором залізниць Саудівської Аравії Saudi Railways Organization, про постачання залізничних коліс.

В 2016 році ІНТЕРПАЙП виграла тендер, який був оголошений національним оператором залізниць Саудівської Аравії і ось уже перша партія коліс із трьох тисяч штук розвантажена в порту Даммам, що підтверджено замовником.

Загальний обсяг укладеного договору складає чотирнадцять тисяч коліс під брендом KLW, що призначені для установки на вантажних залізничних вагонах. Поставлятися будуть колеса трьох тиморозмірів: 838 мм, 920 мм та 1046 мм.

В Саудівській Аравії активно розвивається залізничний транспорт. Saudi Railways Organization є одним із найбільших операторів на Близькому Сході. Тому ринок цієї країни є дуже перспективним.

Продукція компанії ІНТЕРПАЙП через мережу торгових офісів поставляється більш, ніж у вісімдесят країн світу. До договору з Саудівською Аравією компанія поставилася з особливою відповідальністю. Експлуатація коліс у цій країні має свої особливості, пов'язані з специфічними кліматичними умовами, які спричиняють підвищену зношуваність залізничних коліс. Поставлена партія коліс бренду KLW відповідають підвищеним вимогам замовника. Більше того, сторони договору домовились про подальше співробітництво з метою пошуків технічного вирішення можливостей збільшення строку експлуатації коліс в агресивному середовищі.

На сьогодні в компанії ІНТЕРПАЙП працює одинадцять з половиною тисяч працівників. Щороку компанія сплачує до бюджету України більше мільярда гривень. Освоєння нових ринків збуту продукції ІНТЕРПАЙП підтверджує, високий рівень не лише якості товарів компанії, але і її менеджменту, що в непростих нинішніх умовах реалізує нові напрями діяльності.