Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» святкує п’ять років

142275 ПЕРЕГЛЯДІВ

Активні, амбітні, творчі, цілеспрямовані діти на Донеччині п’ять років тому об’єдналися в одну міцну та креативну громадську організацію – «Молодіжну лігу майбутніх поліцейських». Сьогодні Ліга налічує близько двох тисяч підлітків. Понад 100 лігівців стали курсантами та студентами вишів системи МВС України.
Все починалось з довіри дітей до правоохоронців. Вартові безпеки допомагали молоді у надскладні часи. Коли учні навчались під свічками, у підвалах перечікували обстріли, поряд з ними завжди були старші товариші. Поліцейські склили вікна у школах, вивозили дітей з прифронтових районів на відпочинок, індивідуально допомагали кожній родині та кожній дитині.
За такий короткий період громадська організація має потужну історію успіху. Молодь Донеччини спільно з міжнародними організаціями реалізує нові соціальні та правові проєкти для дітей. Мета цих проєктів - профілактика правопорушень, вирішення конфліктів серед дітей, зокрема попередження булінгу у школах, створення громадської платформи ініціатив для захисту дітей, які проживають у зоні збройного конфлікту від насильства (сексуального, фізичного, економічного, психологічного), а також популяризація професії правоохоронця.
Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» - рушійна сила змін, генератори нових ідей, новатори успішних трендів. Ми пишаємося нашими лігівцями та їх досягненнями. Вітаємо! Бажаємо натхнення, успіху та впевненості з вірою в серці!
Слава Лізі! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення