Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Допустив втрату військового майна – у Дніпрі командир відділення батальйону зв’язку постане перед судом

169380 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, закінчили досудове розслідування кримінального провадження та направили до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця військової служби за контрактом однієї із військових частин ЗС України за фактом втрати військового майна (ч. 3 ст. 425 КК України).

За даними слідства, вказаний військовослужбовець обвинувачується в тому, що він, будучи командиром відділення батальйону зв’язку військової частини, недбало поставився до виконання своїх службовихобов'язків.

Зокрема він, знаючи про несправність навісних замків у апаратній, яка закріплена за ним наказом командира частини, не вжив заходів щодо
їх заміни, не доповів керівництву про їх несправність та не забезпечив зберігання ввіреного військового майна, яке в ній знаходилось.

Як наслідок, у січні 2020 року виявлено відсутність 55-ти радіостанцій та комплектуючих до них, а саме: 19-ти зарядних пристроїв
і 94-х акумуляторних батарей.

Таким чином державі, в особі Міністерства оборони України, завдано збитків на загальну суму понад 512 тис. гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: Військова Прокуратура,військовослужбовець,батальйон, Дніпро,військове майно,обвинувальний акт

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення