Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.15 26 листопада 2020 року

180406 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.15 26 листопада 2020 року
Слава Україні!
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими підрозділами. Військовослужбовці Об’єднаних сил продовжують виконувати свої завдання за призначенням, дотримуючись домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року.
Упродовж поточної доби, 26 листопада, у смугах відповідальності наших бригад зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації. Так, у районі населеного пункту Мар’їнка противник відкрив вогонь з великокаліберного кулемета.
Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.
У районі проведення операції належно виконують завдання й інші складові сил оборони. Так, у районах уздовж лінії розмежування сторін саперами ДСНС розміновано понад 10 гектарів території та передано на знищення 155 вибухонебезпечних предметів.
Об’єднані сили повністю контролюють ситуацію в районі проведення операції на території Луганської та Донецької областей.
Слава Україні!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео