Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Привітання Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з Міжнародним днем волонтера

182483 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановні побратими – учасники волонтерського руху!
Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та мене особисто, прийміть сердечні вітання з Міжнародним днем волонтера!
З початком російсько-української війни, ми щодня отримуємо від Вас потужну підтримку, що так необхідна для захисту територіальної цілісності та незалежності держави.
У короткий термін, завдяки Вашій жертовності, активній позиції та швидкому реагуванню, Збройні Сили України помітно відродилися, зміцнішали та відновили бойові спроможності задля утримання зухвалого натиску ворога.
Громадянська небайдужість, що поєднана з рішучою готовністю взяти на себе відповідальність за долю обороноздатності країни, є визначальними рисами українського волонтера.
Ваш патріотизм, самовіддана та добровільна праця роблять Україну сильнішою.
У цей святковий день, від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, наснаги на добрі справи та вдалого здійснення задуманих проєктів!
Слава Україні!
Разом переможемо!
генерал-лейтенант Сергій Наєв

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео