Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заволодів бюджетними коштами в сумі 4,3 млн грн – керівника підприємства-підрядника судитимуть на Одещині

175574 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону 09.12.2020 до суду направили обвинувальний акт
у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами
в сумі 4,3 млн грн (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, вказана особа обвинувачена в тому, що у 2018 році, під час виконання договору на будівництво казарми у м. Подільськ,
до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт вніс недостовірні відомості про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство не виконувало.


Як наслідок, керівник підприємства заволодів бюджетними грошовими коштами в сумі 4,3 млн грн, якими розпорядився на власний розсуд – на потреби, не пов’язані з будівництвом військових об’єктів.


З метою відшкодування завданих збитків державі прокурор заявив до обвинуваченого цивільний позов на вищевказану суму.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України (Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: казарми,Військова Прокуратура,будівництво,бюджетні кошти,обвинувальний акт,Одещина

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення