Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Правоохоронці Донеччини провели відпрацювання прифронтового Чермалика

212476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперативно-профілактичні заходи були проведені за наказом командувача Об’єднаних сил та начальника поліції в Донецькій області Миколи Семенишина.
Відпрацювання спрямоване на стабілізацію криміногенної ситуації у населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму.
У патрулюванні були задіяні співробітники Волноваського відділу поліції, працівники Служби безпеки України, управління патрульної поліції в Донецькій області у взаємодії з Національною гвардією України та підрозділів поліції особливого призначення, залучених до ООС.
Під час відпрацювання поліцейські викрили факт незаконної вирубки дерев. Двоє чоловіків вже встигли завантажити спиляну дерев’яну в авто. Для документування правопорушення на місце виїхала слідчо-оперативна група.
Також виявлено факт незаконного обігу наркотиків. У перехожого було вилучено згорток з наркотичної речовиною. За зберігання заборонених речовин йому загрожує кримінальна відповідальність. Встановлено місцезнаходження чоловіка, який перебуває у розшуку.
Крім того, були перевірені сім’ї, які опинилися в складних сімейних обставинах.
Також було перевірено 23 власники зброї. Виявлено чотири факти порушень адміністративного законодавства за напрямком дозвільної системи.
В ході рейду правоохоронці перевірили 224 громадянина. Викрито трьох осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності у складі НЗФ.
Під час відпрацювання поліцейські склали вісім адміністративних протоколів, з них два – у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
Оперативний стан у населеному пункті залишається контрольованим. Відпрацювання триватимуть й далі.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео