Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Заволодів 5,5 млн грн бюджетних коштів ‒ судитимуть керівника підприємства-будівельника казарм у Миколаєві

163055 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону 17.12.2020 направили до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами в розмірі 5,5 млн грн та вчиненні службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).


За даними слідства, вказану особу обвинувачують в тому, що він, у 2018 році, під час виконання договорів на будівництво 3-х казарм поліпшеного планування у м. Миколаєві, до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт вніс неправдиві відомості про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство не виконувало.


Внаслідок цього керівник товариства заволодів бюджетними грошовими коштами в розмірі 5,5 млн грн, виділеними на будівництво вказаних об’єктів, якими розпорядився на власний розсуд, зокрема, на цілі, не пов’язані з будівництвом військових об’єктів.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Одеській області.


Під час досудового розслідування прокурор, в інтересах держави, заявив до підозрюваного цивільний позов про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Теги: казарми,Військова Прокуратура,бюджетні кошти,обвинувальний акт,будівництво,Миколаїв

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення