Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Курсанти Військової академії зустрілися з командувачем ССО

Курсанти Військової академії зустрілися з командувачем ССО
154749 ПЕРЕГЛЯДІВ

Командувач ССО ЗС України генерал-майор Григорій Галаган виступив перед курсантами Військова академія (м.Одеса)

У ході проведення лекції з офіцерами, та курсантами Військової академії Командувач розповів про місце і роль підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України у війні на Сході України, а також довів результати аналізу застосування сил спеціальних операцій іноземних держав в ході сучасних міжнародних конфліктів.

"Те, що ви прийняли рішення стати офіцерами елітного роду сил у складі Збройних Cил України, вже свідчить про те, що ви здатні на справжні чоловічі вчинки, не кожен в державі може принести себе в жертву служіння народу та захисту територіальної цілісності та недоторканності -

звернувся до присутніх генерал-майор Григорій Галаган, - пишайтеся своїм вибором і пам'ятайте, що будь-які ваші успіхи залежать від успіхів вашого підлеглого особового складу»

Окремим питанням було розглянуто важливість аспектів поєднання застосування високоточної зброї , елементів розвідувально- ударного контуру та дій підрозділів ССО.

Григорій Галаган запевнив курсантів, що їхні знання та вишкіл сьогодні – це успіх при виконанні бойових завдань в майбутньому.

 

Теги: Галаган, ССО, курсанти,Військова академія

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення