Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДІСТАВСЯ ШПИТАЛЮ У ДНІПРІ

ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДІСТАВСЯ ШПИТАЛЮ У ДНІПРІ
176475 ПЕРЕГЛЯДІВ

У рамках Міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід» пацієнтам Військово-медичного клінічного центра Східного регіону, що у Дніпрі, передано 16 багатофункціональних ліжок та ортопедичних матраців.
Як наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, це медична гуманітарна допомога з Франції, яка надійшла автопотягом, що привіз обладнання на загальну суму понад 2 мільйони гривень.
— Потреба у таких ліжках є завжди, а благодійність французьких партнерів дозволяє не лише оновити їхній загальний фонд у медичних закладах, а й поповнити його, — підкреслив командувач.
За його словами, міжнародна гуманітарна ініціатива показала ефективність спільних дій цивільних і військових, а також патріотичних сил в Україні та міжнародних благодійників.
— Завдяки об’єднанню зусиль ми надаємо необхідну допомогу та сприяємо покращенню гуманітарної ситуації на сході. Ця робота триває. У нас є чіткі плани, у нас є друзі й, головне — у нас є бажання й надалі робити добрі справи, — додав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео