Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

КУРСАНТИ Q-КУРСУ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ

КУРСАНТИ Q-КУРСУ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ
1280 ПЕРЕГЛЯДІВ

Півроку надважких тренувань, психічні і фізичні навантаження на межі людських можливостей, опанування навичок універсального воїна - таким був Q-курс для нинішніх його випускників. Іще до початку 11-го кваліфікаційного курсу усі кандидати пройшли жорсткий відбір. Тих, хто не відповідав психологічним та фізичним критеріям відсіювали одразу.

Два тижні насиченої селекції у Навчально-тренувальний центр витримали 10% відсотків бійців, яких згодом зарахували на курс. Усі вони - представники різних родів військ і сил, об`єднані однією метою: стати справжніми фахівцями ССО України.

Шість місяців курсанти вивчали особливості проведення спеціальної розвідки, тренувалися планувати і проводити спеціальних дій в умовах, максимально наближених до бойових. Нарешті разом із сертифікатом про вдале проходження Q-курсу, випускники отримали і особливий патч - дужку "Спеціальні сили" - символ приналежності до еліти українського війська.

Воїнів, які долучилися до команди операторів Сил спеціальних операцій ЗСУ привітав з завершенням навчання командувач ССО Григорій Галаган.

Джерело: Сили спеціальних операцій ЗСУ

Теги: ССО, Збройні Сили України,Сили спеціальних операцій

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео