Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ

16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ
800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для нас це не свято, а час, коли ми згадуємо своїх загиблих побратимів. Цей день - нагадування про те, що репортер у погонах - така ж мішень для ворога, як і вояк зі зброєю у руках.


Саме 16 лютого під час виконання свого військового обов`язку на фронті загинув кореспондент ТРК "Бриз" Міністерства оборони Дмитро Лабуткін. Того дня він супроводжував групу 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго. Воїни кропивницького полку спецпризначення забезпечували вихід української колони з-під Дебальцевого, проте поблизу Новогригорівки потрапили у ворожу засідку. У тому бою загинули капітан Юрій Бутусов, старший сержант Віталій Федитник і капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін. Решта воїнів їхньої групи потрапили у полон російських окупантів.


Сьогодні у Меморіальному комплексі "Зала пам"яті" Герой України Олександр Трепак вшанував загиблих побратимів разом із представниками командування ССО України, Міністерства оборони, Генерального штабу та родичами полеглих воїнів.


Цього дня Дзвін пам`яті вдарив 18 разів - на честь кожного із захисників України, загиблих 16 лютого від початку війни.

Джерело: Сили спеціальних операцій ЗСУ

Теги: ССО,Сили спеціальних операцій, Збройні Сили України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео