Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ОПАНУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ОПЕРАТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ

ОПАНУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ОПЕРАТИВНОГО ПЛАНУВАННЯ
22973 ПЕРЕГЛЯДІВ

З особовим складом структурних підрозділів Командування об’єднаних сил Збройних Сил України проведено штабне тренування з вивчення теоретичних положень оперативного планування.
Навчальний процес відбувався з урахуванням нормативної бази, що використовується у Збройних Силах країн-членів НАТО, а також досвіду участі офіцерів Командування в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.
У заході також взяли участь представники Генерального штабу, Командування Сил логістики, Командування Сил підтримки, Командування медичних сил та професорсько-викладацький склад Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.
Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою проведення тренування є набуття й удосконалення кожним офіцером практичних умінь і навичок для виконання завдань у складі Сил оборони.
– Військовослужбовці Командування змогли вдосконалити теоретичні знання щодо роботи в органах військового управління, а також практично виконали стандартизовані процеси планування операцій та бойових дій, які застосовують на практиці країни-члени Північноатлантичного альянсу, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео