Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

НАВЧАННЯ АРТИЛЕРІЇ З БОЙОВОЮ СТРІЛЬБОЮ

16656 ПЕРЕГЛЯДІВ

НАВЧАННЯ АРТИЛЕРІЇ З БОЙОВОЮ СТРІЛЬБОЮ
На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області артилеристи угрупування військ, яке утримує позиції на південному напрямку, взяли участь у тактичних навчання с бойовою стрільбою. Протягом доби військовослужбовці виконували розгортання польових пунктів управління, розвідки та вогневі позиції для блокування наступу умовного противника.
– Подібні заходи в артилерійських підрозділах та підрозділах артилерійської розвідки, що підпорядковані нашому Командуванню відбуваються щотижня як вдень, так і вночі. Зокрема, цього разу підрозділ артилерійської розвідки здійснював запуски штатних безпілотних літальних апаратів, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам, – наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Своєю чергою, за словами командувача, воїни-артилеристи своєчасно здійснили марш до району виконання стрільб, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника,
– Відпрацювання даних заходів завжди відбувається в умовах наближених до бойових, що допомагає воїнам-артилеристам не втрачати професійних навичок задля злагодженості дій у випадку збройної агресії противника, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Разом переможемо!

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео