Втрати і перемоги української армії у травні

Втрати і перемоги української армії у травні

У командуванні ООС повідомили звіт про стан подій на Донбасі протягом травня. За офіційною інформацією штабу, Україна понесла значно менші втрати, ніж противник. За підсумками місяця були оголошені офіційні результати операції на Донбасі.

У штабі ООС повідомили про підсумки ситуації на сході України за травень. Загальний обсяг втрат для України склав 14 осіб. З них 9 загиблих – військові. Як повідомили у військовому командуванні, п’ятеро українців загинули від снайперських куль, ще двоє – від мінометних уламків.

Крім того, за останній місяць українські війська мали і 8 полонених військовослужбовців. При чому військові, які потрапили у полон, з незрозумілих причин прийшли у стан ворога самі.

На відміну від втрат, які понесла Україна, кількість загиблих в окупаційних військах достеменно не встановлюється. Однак за неофіційними даними, загиблих серед російської армії - близько 40 осіб, крім того, є ще не бойові втрати. За неофіційною інформацією, фактичні втрати є дещо більшими. За загальними оцінками, ефективність операцій у ході бойових дій протягом травня підвищилася у порівнянні з попередніми місяцями. Разом з тим бойові результати противника погіршилися.  

Тегі: ООС, армія, втрати,травень,військові, Україна
Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...