Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Андрій Парубій хоче покарати суддів-корупціонерів

Андрій Парубій хоче покарати суддів-корупціонерів
53282 ПЕРЕГЛЯДІВ

Віце-спікер ВРУ хоче, щоб кваліфікаційна комісія суддів, що своїм рішенням дозволила відпустити на свободу прокурора Київської області та чиновника ГПУ була покарана.
«І знову суддівська система показала на що здатна: кругова порука та тотальне знищення правоохоронної системи. Судді, які зголосилися відпустити чиновників-корупціонерів під заставу повинні бути щонайменше на допиті, стосовно законності їх рішення. Наші хлопці на сході воюють проти зовнішнього ворога, так чому ми тут, у безпеці не можемо знищити внутрішнього ворога корупцію?», - розповідає Андрій Парубій.
Зазначимо, що чиновники, яких судді відпустили під залог підозрюються в отриманні хабара в особливо крупних розмірах. На момент обшуку, у колишніх правоохоронців було конфісковано 500 доларів готівкою, а такою цілі пакети з дорогоцінностями.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення