Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

АБ виступає проти введення смертної кари

АБ виступає проти введення смертної кари
159758 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Я впевнений, що покарання – позбавлення волі строком на 12 років за отримання хабара буде цілком достатньо», - розповідає про своє ставлення до введення смертної кари голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.
«Я думаю, що достатньо буде лишити корупціонера посади, звання, передати його активи державі. Врешті-решт він ще понесе кримінальну відповідальність. Проте, це все, чим повинно завершитися покарання. Лишати людину життя – це не правильно», - коментує голова НАБ.
Серед усіх пропозицій Артем Ситник підтримує ініціативу Петра Порошенка про скасування можливості звільнення під залог людину, що засуджують за корупцію: «Відпускати корупціонера під заставу треба унеможливити. Тут один шлях – до в’язниці. Зараз особи, що скоїли злочин виходить за мільйонні застави і продовжують свою діяльність. Це все треба припинити».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення