Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ціна корупції

Ціна корупції
159774 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми неодноразово писали, що на Донбасі на блок-постах існує корупція. Зокрема, під час введення паперових пропусків ряд громадян, що стали вимушеними переселенцями, купляли документи та їздили до зони АТО. Зовсім нещодавно паперові пропуски скасували: тепер, щоб потрапити на територію окупованого Донбасу достатньо зареєструватися у спеціальній базі даних, а вже на самому блок-посту просто пред’явити паспорт.

Зараз громадяни, які купували собі пропуски лишилися в неоднозначній ситуації: гроші заплатили, а папірець не має ніякої сили. Постраждали найбільше всього ті особи, що вимушені їздити по справах з окупованої зони до підконтрольної.

«У мене була перепустка, але я її не оформлював офіційно, так як не хотів витрачати час і нерви», - розповідає один із мешканців Горлівки, який на даний момент опинився майже у безвиході: з міста його не випускають, а оформити через мережу немає змоги, так як Інтернет в ДНР майже відсутній.

«Ніхто зі знайомих не береться передати мої документи дружині, яка зараз знаходиться в Артемівську. Інтернету в мене немає. Як я буду оформлювати пропуск – хтозна. Раніше був у мене тут знайомий військовий, який би точно за гроші пропустив, а тепер його прибрали. Мабуть, дізналися, чим він заробляє», - скаржиться громадянин.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення