Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Понад шість мільйонів гривень за свободу

Новини України: Понад шість мільйонів гривень за свободу
133193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таку суму застави, а саме 6,4 мільйона гривень, встановив апеляційний суд заступнику голови слідчого управління Генпрокуратури Володимиру Шапакіну, котрого 5 липня було затримано за підозрою у хабарництві.

Спочатку в суді встановили Шапакіну заставу удвічі меншого розміру, проте обвинувачення з таким вироком не погодилося і подало клопотання, аби збільшити розмір застави, враховуючи матеріальний стан звинуваченого.

Про зміну розміру застави стало відомо від Віталія Шабуніна, громадського активіста, котрий написав про рішення Апеляційного суду в своєму Твіттері після закінчення судового засідання.

«Шапакін повернеться за грати і буде знаходитися під вартою до вересня місяця, - пише Шабунін, - якщо не внесе ще 3,2 мільйони гривень застави». Сам підозрюваний у скоєнні злочину зазначив, що спочатку гроші за його свободу внесли друзі і 9 липня він вийшов на свободу.

Проте під час судового засідання, обвинувачення зробило заяву стосовно того, що у екс-посадовця під час обшуку було знайдено наркотики та вогнепальну зброю, а у його щоденниках є записи, котрі свідчать, що він зберігав понад 2 мільйони доларів.

Ще одним підозрюваним у цій справі став Олександр Корнієць, заступник прокурора області, який наразі також перебуває під вартою. Стосовно ще одного спільника чиновників Валерія Гібаленка, то його затримано на термін у два місяці. Суд виніс вирок випустити Гібаленка під заставу у розмірі 3, 2 мільйони гривень.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення