Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко розповів чим має займатися Національне антикорупційне бюро

Порошенко розповів чим має займатися Національне антикорупційне бюро
160151 ПЕРЕГЛЯДІВ

Це відомство має в першу чергу братися за найактуальніші справи, говорить глава держави новопризначеним детективам. Наголошує, що їхнє завдання ліквідувати корупцію в усіх сферах життєдіяльності країни.

«Братися варто в першу чергу за ті справи, де йдуть найбільші фінансові потоки до рук корупціонерів, інакше Національне антикорупційне бюро не виправдає очікувань суспільства», - зауважив Президент України.

Варто особливу увагу звернути на діяльність митниці, енергетиків, управління державними активами і підприємствами, говорить Петро Порошенко.

Крім того, аби полегшити роботу детективів, Порошенко віддав їм низку напрацьованих аналітичних матеріалів, котрі містять корупційні схеми у відповідних органах. Запевняє, разом можна подолати корупцію у всіх сферах суспільства.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення