Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Контрабанда через Жуляни

80234 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо комусь здавалося, що контрабандою займаються лише погані хлопці в американських бойовиках, то події, котрі відбулися в Жулянах розвіють цей міф. Співробітники правоохоронних органів затримали в аеропорту двох українців, котрі мали квитки на рейс Київ –Дубаї і збиралися вивезти за кордон велику партію бурштину, котрий відноситься до дорогоцінного каміння.

Держпогранслужба у офіційному коментарі події повідомила, що контрабандисти мали при собі 30 кілограмів бурштину, а з Дубаїв планували перелетіти в Гонконг, де на чорному ринку мали б збути свій товар.

До лав контрабандистів, котрі хотіли нелегально вивезти з України бурштин, потрапила і громадянка Польщі. Пані полька прихопила з собою шість кілограмів каміння, однак правоохоронці затримали її з цінним багажем на території пункту пропуску «Яготин».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення