Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кабміном призначені нові члени Нацагентства щодо запобігання корупційної діяльності

187472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабінетом міністрів були призначені нові члени Нацагентства із запобігання корупційної діяльності. Новими співробітниками стали: Наталія Корчак, Віктор Чумак і Олександр Скопич.

Таке рішення ухвалили під час позачергового засідання уряду дванадцятого грудня.

Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком було підкреслено, що таким рішенням створили передумову для ухвалення безвізового режиму в Україні.

У компетенції агентства із запобігання корупційної діяльності є перевірка державних документів, перевірка інформації, яка стосується будь-яких фактів з приводу корупційних схем. Початок діяльності агентства стане ще одним кроком до отримання "зеленого світла" з питання безвізового режиму.

Нагадаємо, що цьогоріч у березні урядом було створено Національне агентство з питань запобігання корупції, а наприкінці квітня Кабінет міністрів розпочав конкурс на керівні посади агентства.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення