Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Видобування українського бурштину легалізують

107263 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки українська влада зосереджує всі сили на боротьбу із процвітаючою в країні з корупцією, перевертні продовжують свої «брудні» махінації. Так, нещодавно співробітники Служби безпеки затримали держслужбовця, який був помічником судді в одному із домів Феміди на Рівненщині. Злочинець  хотів продати нелегально видобутий бурштин. Його спільником виявився працівник митної служби. А дорогоцінного каміння у них вилучили на суму сімдесят п’ять тисяч гривень.

Це стало причиною того, що громадськість знову звернула свою увагу на нелегальний видобуток бурштину.

В минулому році був прийнятий закон, в якому прописані усі нюанси видобування бурштину та його продажу. Автор законопроекту Василь Яніцький, котрий у парламенті є народним обранцем від пропрезидентської політичної сили, зауважив, що у цьому році не лише буде легалізовано видобуток сонячного каміння, а й офіційно його продадуть на суму шість мільярдів гривень, а вчорашні браконьєри сплатять до державної казни півтора мільярда гривень за користування багатими українськими надрами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення