Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві зупинено протиправну діяльність "конвертаційного центру"

У Києві зупинено протиправну діяльність "конвертаційного центру"
53931 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сотні мільйонів гривень – така сума, починаючи з 2015 року, становила обіг незаконно переведених у готівку безготівкових коштів «конвертаційним підприємством», який було оперативно ліквідовано Фіскальною службою міста Києва. Варто зазначити, що у незаконній діяльності підозрюються як колишні, так і діючі співробітники органів внутрішніх справ.

З вирахуванням «нагороди», що становила 10-13% залежно від обсягу конвертованих коштів, організована група «центру» переводила гроші у готівку та повертала своїм «клієнтам». Втрати українського бюджету при цьому складають більше 70 мільйонів гривень.

8 проведених обшуків у місцях діяльності злочинців дозволили працівникам Фіскальної служби Києву виявити і вилучити не тільки готівку загальною сумою у 3,5 мільйони гривень, а й документи, штампи та печатки фіктивного «центру».


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення