Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна потребує закону про заборону нелегального видобутку бурштину

Україна потребує закону про заборону нелегального видобутку бурштину
107894 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уся правоохоронна система нашої держави має зайнятися проблемою нелегітимного видобування бурштину на Рівненщині. Крім того, в Україні конче необхідно прийняти й відповідний закон, котрий би забороняв вищезазначену незаконну діяльність. З такою заявою виступила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

За її словами, наразі Рівненська область перебуває у пеклі справжньої екологічної катастрофи, оскільки проблема нелегального видобутку є комплексною та багатогранною. Крім того, пані Деканоїдзе наголосила на тому, що українська влада не зможе зупинити видобування без необхідної законодавчої бази, введення якої б суттєво зменшило та з плином часу й зовсім би припинило бурштинову лихоманку.

Цікаво, що після того, як Рівненщина змінила начальника Нацполіції своєї області, ситуація з нелегальним видобутком майже вирішилась.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення