Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Колишній голова УЦОЯО отримав чотири тижні домашнього арешту за корупцію

Колишній голова УЦОЯО отримав чотири тижні домашнього арешту за корупцію
215859 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські посадовці продовжують розплачуватися за власну корупційну діяльність. Відтепер і колишній голова Українського Центра Оцінювання Якості Освіти Ігор Лікарчук, запідозрений у протизаконних діях Генпрокуратурою, отримав чотири тижні домашнього арешту від Печерського суду Києва.

Вищезазначені міри по відношенню до пана Лікарчука є поки що запобіжним заходом. Рівно рік тому Генеральна прокуратура України запідозрила деяких посадовців Центру у втручанні до реєстру тих випускників, котрі склали зовнішнє незалежне оцінювання, що є зловживанням власним службовим становищем з боку працівників УЦОЯО.

Ігоря Лікарчука було допитано, а сам Центр зазнав обшуків правоохоронцями. Пізніше – у вересні 2015-го – Лікарчук залишив посаду голови УЦОЯО. Усі ж обвинувачення Генпрокуратури у корупційній діяльності він наразі відкидає.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення