Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна шукає нового головного антикорупціонера

Україна шукає нового головного антикорупціонера
107958 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володіння державною мовою, відсутність судимостей, українське громадянство, юридична освіта, п'ятирічний стаж роботи та успішне проходження майнової перевірки – саме такі вимоги пред'являє до потенційного нового головного антикорупціонера нашої держави Національне агентство України, чия діяльність базується на виявленні, розшуку та управлінні активами, одержаними у результаті викриття корупційних та інших злочинів.

Ім'я українця, котрий очолить вищезазначене агентство, стане відомо вже 16 вересня поточного року. Подання ж документів кандидатами на посаду головного антикорупціонера очікується з 19-го липня по 3-тє серпня.

Майбутній голова агентства займатиметься пошуком та конфіскацією корупційних активів. Побачити ж усі документи потенційних антикорупціонерів України можна буде на сайті Кабміну.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення