Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скандальні українські мери-корупціонери потрапили у поле зору Генпрокуратури

Скандальні українські мери-корупціонери потрапили у поле зору Генпрокуратури
216023 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні до міських голів Бучі та Ірпеня Анатолія Федорука і Володимира Карплюка з обшуком навідалися співробітники Генеральної прокуратури України. З шостої ранку цей процес тривав у домі першого з мерів у той час як другий - його подільник – встиг залишити Україну, втікаючи від правосуддя.

Анатолій Федорук підозрюється у масштабній крадіжці майже тисячі гектарів лісових масивів Київщини. Володимир Карплюк, відомий захопленням влади у Коцюбинському й організацією побиття українських активістів, ще рік тому розповідав про те, що чесно платить усі податки, хоча чисельні антикорупційні журналістські розслідування стверджували прямо протилежне.

З працівниками ЗМІ, підключившись до розслідування, погодилися й податківці, котрі знайшли не тільки сумнівно зароблені мільйони гривень, а й вражаючу кількість квартир мера – аж 67, 44 з яких Карплюк продав за «рекордно» низькою вартістю.

Які міри покарання Генпрокуратура України планує вжити щодо посадовців-корупціонерів, поки що невідомо.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення