Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні заарештовано чергових посадовців-корупціонерів

В Україні заарештовано чергових посадовців-корупціонерів
189098 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього разу любителів хабарів співпрацівники Генеральної прокуратури України затримали у Черкаській області. За іронією долі, ними виявилися один з сільських голів та Глава правління антикорупційного агентства Черкащини, зареєстрованого у якості громадської організації. Зловмисників було впіймано на незаконному отриманні частини неймовірної суми у розмірі більше чотирьох мільйонів гривень.

Варто відзначити, що корупційну діяльність посадовців-хабарників було оперативно припинено. Наразі у будинках, де мешкають корупціонери, ГПУ продовжує обшуки. До речі, з точки зору правоохоронців, отримання мільйонних хабарів може бути не єдиним злочином голів сільради та антикорупційного агентства, оскільки співробітниками прокуратури вже знайдено підроблені печатки та низку документів, котрі можуть виявитися незаконно укладеними угодами.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення