Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Начальник Держгеокадастру Тернопільщини затриманий через хабарництво

Начальник Держгеокадастру Тернопільщини затриманий через хабарництво
54119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хоча антикорупційна боротьба в Україні все продовжує набувати нових масштабів, кількість посадовців, котрі не гребують великими сумами хабарів, парадоксально зростає у геометричній прогресії. Потрапив до цього переліку і Павло Боднар, який до сьогоднішнього дня займав на Тернопільщині пост виконуючого обов'язки голови Держгеокадастру.

Спіймали 29-річного корупціонера-посадовця на отриманні хабара у три тисячі американських доларів. Працювати у галузі українських земельних ресурсів пан Боднар почав два роки тому, перетворившись із головного спеціаліста на заступника начальника Держземагентства Тернопільщини вже у наступному році. У кінці того ж 2015-го він почав виконувати обов'язки керівника тернопільського Державного геокадастру, а навесні поточного року успішно пройшов конкурс на заміщення вакантної посади голови вищезазначеної установи. Проте, так і не був на неї затверджений.

Варто зазначити, що Тернопільська область не вперше страждає від злочинної діяльності посадовців-корупціонерів. На початку цьогорічного травня кілька любителів брати великі хабарі вже були затримані серед тернопільських прокурорів.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення