Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ректора одного з університетів Києва затримано під час отримання великого хабара

Ректора одного з університетів Києва затримано під час отримання великого хабара
243392 ПЕРЕГЛЯДІВ

170 тисяч євро – у таку колосальну суму виконуючий обов'язки ректора Національного авіаційного університету у Києві оцінив призначення одного з професорів освітньої установи на високу наукову університетську посаду. Затримання зловмисника-корупціонера відбулося завдяки спільним зусиллям оперативних працівників Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про затримання виконуючого обов'язки ректора вищого навчального закладу наразі повідомлено й президенту України Петру Порошенку.

Посадовець та його адвокат були затримані правоохоронцями під час процесу отримання першої частини зазначеної вище грошової суми в одному з робочих кабінетів Національного авіаційного університету. Варто відзначити, що склала вона сто тисяч євро.

Трохи згодом більше 4,5 мільйонів гривень працівники СБУ виявили й під час обшуку квартири в. о. ректора. До того ж, правоохоронцями було знайдено й десять різних банківських карток.

Наразі відомо про те, що фінансові махінатори є фігурантами відкритого кримінального впровадження згідно частини третьої статті 368 Кримінального кодексу нашої держави. Продовжуються й оперативно-слідчі дії.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення