Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Луцьку затримано депутата-корупціонера

У Луцьку затримано депутата-корупціонера
243420 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Волинської прокуратури займаються досудовим розслідуванням кримінального впровадження щодо факту хабарництва одного з високих представників Луцької міської ради. Злочинцем у даному випадку став депутат зазначеної вище установи, котрий, за сумісництвом, ще й був представником депутатських комісій з питань земельних відносин та містобудування.

У вигляді хабара корупціонер-посадовець пропонував не велику суму грошей, а цілу квартиру у новенькому будинку. Метою ж неймовірної пропозиції було оперативне розв'язання місцевим прокурором актуального для чиновника питання закриття кримінальних справ стосовно посадовців з відділу міської ради Луцька, котрий займався архітектурно-будівельним контролем.

Головною причиною, через яку прокурор мав би пришвидшитися у контексті скасування подальшого розслідування кримінального впровадження, де фігурували посадовці, було, за словами депутата, створення великих юридичних перешкод, які заважали веденню архітектурних робіт у Луцьку, зокрема, отриманню дозвільних документів, початку будівництва та подальшому введенню будівельних об'єктів в експлуатацію.

Наразі депутата-хабарника затримано правоохоронцями Волинської прокуратури.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення