Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ЗАПОЧАТКОВАНО НОВУ ПРОГРАМУ ДОПОМОГИ У БОРОТЬБІ ПРОТИ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ

ЗАПОЧАТКОВАНО НОВУ ПРОГРАМУ ДОПОМОГИ У БОРОТЬБІ ПРОТИ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ
27099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомили у Комітеті з питань запобігання та протидії корупції.
За результатами зустрічі Європейського Комісара з Європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнеса Хана і Міністра закордонних справ Данії Крістіана Йенсена з керівництвом українських антикорупційних інституцій та Головою Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгором Соболєвим було оголошено про нову програму, покликану надати відчутну підтримку усім українським органам із боротьби проти корупції. Підтримка охоплюватиме консультації, навчання та зміцнення потенціалу; матеріальна допомога надходитиме у формі ІТ-устаткування та програмного забезпечення.
У зустрічі взяли участь Європейський Комісар з Європейської політики сусідства і перемовин про розширення Йоганнес Хан, Міністр закордонних справ Данії Крістіан Йенсен, Голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв, Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник; Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталя Корчак та ін.

Як зазначалося під час зустрічі, попри те, що в Україні були створені та вже розпочали свою роботу нові антикорупційні інституції, вони й досі потребують суттєвого зміцнення. Програма надаватиме необхідну підтримку цим інституціям. Допомогу у здійсненні нагляду за цими органами отримає Верховна Рада; також буде надано підтримку громадянському суспільству та медіа, аби ті могли виконувати роль своєрідних служб контролю та нагляду. Програму впроваджуватиме Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA), що має великий досвід в управлінні проектами у сфері належного врядування в Україні та за кордоном. До складу DANIDA будуть залучені інші країни-члени, зокрема з Центральної та Східної Європи. Це допоможе, зокрема, скористатися їхнім багатим досвідом та знаннями у цій сфері. Загальний бюджет програми – 16,34 млн. євро. З цієї суми внесок Євросоюзу складає 15 млн. євро, решта – кошти Королівства Данія.

 

Повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради України


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення