Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Генпрокуратура України потроху викриває «цукрових мафіозі»

Генпрокуратура України потроху викриває «цукрових мафіозі»
108375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще у цьогорічному березні невідоме злочинне угрупування намагалося здійснити захоплення продукції «Аграрного фонду» - цукру – на вражаючу суму у півмільярда гривень. Стався кримінальний інцидент у київських Броварах.

 

У кінці ж вересня поточного року Генеральна прокуратура України виявила та встановила причетність одного з адвокатів Києва до вищезазначеної спроби захоплення цукру, довівши, що ця посадова особа фігурує у вчиненні шахрайських операцій з майновими площами, чия сума перевищує двісті мільйонів гривень. У якості доказів співробітники Генпрокуратури вилучили у посадовця схеми незаконних захоплень приміщень, печатки різних суб'єктів господарської діяльності, мобільні телефони та стартові пакети.

Встановлено, що посадова особа брала участь у фальсифікації документів, здійснювала юридичний супровід протиправної діяльності, забезпечувала прикриття злочинців та переховувала у себе знаряддя для скоєння злочинів. Наразі адвокатові повідомлено про підозру у вчиненні шахрайських дій та підробці документів з їхніми подальшими збутом чи використанням.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення