Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Львівщині викрито чергового любителя хабарів

На Львівщині викрито чергового любителя хабарів
216728 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже 13 тисяч гривень – у таку суму місцевому приватному підприємцеві з Львівської області мало не обійшлося отримання сертифікату якості насіння. Вищезазначену кількість грошей у бізнесмена вимагав один із посадовців Державної інспекції сільського господарства на Львівщині.

 

Викрили чиновника-корупціонера співробітники Служби безпеки України та львівської поліції. Важливо додати, що на контролі львівського хабарника знаходилася саме діяльність з управління контролю якості садивного матеріалу й насіння. Затримали любителя хабарів у процесі отримання ним суми незаконної вигоди.

Наразі продовжуються оперативно-слідчі дії. У справі чиновника розпочато кримінальне впровадження, котре відповідає третій частині статті 368 Кримінального Кодексу Української держави.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення