Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петровський Олександр Володимирович: Новий модний одяг для дітей з особливими потребами дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю подарували нову колекцію модних і стильних суконь для дівчаток

Петровський Олександр Володимирович: Новий модний одяг для дітей з особливими потребами  дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю подарували нову колекцію модних і стильних суконь для дівчаток
259635 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського спільно з Оленою Тюльпановою - власницею магазину одягу «HELEN'S» провели благодійну акцію. Для вихованців Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю КЗ «ДДБІ» ДОР» подарували нову колекцію модних і стильних суконь для дівчаток. Ці ошатні сукні діти зможуть надягати на різні свята та урочисті заходи, такі як наприклад, випускний бал.

Керівництво цього закладу дуже вдячні за надану допомогу і за те, що є люди, які не байдужі й завжди готові допомогти.

Даною акцією президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський разом з власницею бренду «HELEN'S» закликають і інших підприємців, власників фірм приєднатися до акції та допомогти вихованцям цього дитячого будинку. Діти, які перебувати в даному закладі потребувати уваги для них це дуже важливо.

В інтернаті крім дівчаток є і хлопці, яким також хочеться стильно одягатися. Кожен може приєднатися до цієї акції та подарувати радість дітям. Посмішки й щастя в очах дітей це найкраща нагорода. Всі разом ми зможемо зробити цих дітей щасливими.

Теги: Петровский Александр Владимирович ,Петровський Олександр Володимирович ,Олександр Петровський,Томос,Днепр

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення