Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Начальника управління Державної агенції резерву України викрили на гарячому

Начальника управління Державної агенції резерву України викрили на гарячому
22817 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 січня 2020 року детективи Національного бюро спільно з Головним Управлінням по боротьбі з корупцією викрили начальника управління Державного агентства резерву України під час надання грошової суми: 40 тис. дол. США голові цього держоргану. Особу затримали і 1 лютого, їй повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368, ч.4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

2 лютого посадили під домашній арешт або ж внесення застави розміром 2,102 млн гривень. Слідство встановило про намір підбурювання керівників підприємств, які входять до сфери управління Держрезерву, до надання неправомірної вигоди.

Було зафіксовано правоохоронцями декілька випадків неправомірної вигоди, 20% якої начальник залишав собі, як винагороду.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення інших випадків протиправної діяльності начальника управління Держрезерву та керівників підприємств, що входять до сфери управління органу.

Теги: Держава,Бортьба з корупцією,Хабар,Правоохоронні органи

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення