Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Водіння у нетверезому стані обходитиметься українцям у сто тисяч гривень

Водіння у нетверезому стані обходитиметься українцям у сто тисяч гривень
189568 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посилена відповідальність за водіння у нетверезому стані може перетворитись на необхідне доповнення до відповідної 286-ої статті Кримінального Кодексу нашої держави. Зокрема, мова йде про астрономічний штраф та ув'язнення у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди з постраждалими внаслідок нетверезого керування людиною транспортним засобом.

Важливо додати, що законопроектом передбачено введення штрафів у вигляді чотирьох-шести тисяч неоподаткованих мінімумів доходів українців – а це від 60-ти до майже 102-ох тисяч гривень, дворічних виправних робіт, шестимісячного арешту та трирічного обмеження волі, під час якого керування транспортним засобом людині суворо заборонятиметься.

Цікаво, що подібні нововведення у контексті водіння у нетверезому стані не є першими: раніше Верховна Рада України мала намір штрафувати безвідповідальних водіїв на 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (це трохи більше десяти тисяч гривень). Повернення ж права керувати автотранспортним засобом українцеві довелося б чекати цілий рік. У разі повторного правопорушення штраф збільшувався у два рази, а отримання вилучених водійських прав відбувалося лише через три роки після інциденту.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення