Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Поліцейські Донеччини вилучили схрон боєприпасів

23480 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час відпрацювання Мангушського району правоохоронці виявили мінометні міни у покинутій базі відпочинку. 35 вибухонебезпечних предметів були виявлені за допомогою службової собаки. В профілактичних заходах були задіяні співробітники поліції Донецької області, військовослужбовці НГУ та поліцейські зі складу ООС.

Відпрацювання було проведене на території населених пунктів поблизу м. Маріуполь – смт Мангуш, с. Урзуф, с. Юр’ївка, с. Мелекіно, с. Бабах-Тарама.

Близько 100 співробітників Нацполіції були задіяні у піших та автопатрулях.

Заходи були спрямовані для попередження та розкриття тяжких злочинів, стабілізацію криміногенної обстановки у населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян та запобігання незаконному обігу зброї.

Під час комплексних заходів у с. Юр’ївка поліцейські виявили боєприпаси у непрацюючій базі відпочинку. Схрон небезпечних предметів складався з мінометних мін, танкових боєприпасів та артилерійських снарядів. Загальна кількість - 35 одиниць.

Боєприпаси були виявлені за допомогою службової собаки, яка вказала правоохоронцям на місце.

За підсумками проведених заходів поліцейські перевірили більше 100 транспортних засобів та склали відносно порушників 6 адмінпротоколів. Один з водіїв був притягнутий до відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Окрім того, виявлено два водія, які перевозили зброю та патрони. Обидва зловмисники повідомили, що знайшли небезпечні предмети. Наразі інформацію перевіряють слідчі.

Також правоохоронці виявили автомобіль, який знаходиться у розшуку та жінку, яка підозрюється у наркозлочині.

Профілактичні відпрацювання триватимуть далі.

 

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення