Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Насірова найближчим часом чекає остаточне рішення

Насірова найближчим часом чекає остаточне рішення
136999 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відстороненому керівнику ДФС Романа Насірова скоро оголосять судове рішення у його справі. Порушене кримінальне провадження проти нього перебуває на завершальній стадії. Таку інформацію повідомив керівник антикорупційного комітету Артем Ситник.

За його словами, 26 липня 2017 року Роман Насіров отримав отстаточну підозру й уже скоро процес розслідування підходить до свого логічного завершення.

Також він зазначив, що далі, якщо прокуратура дасть добро, справі дійде до суду й підозрюваний постане перед суддями, аби ті винесли остаточний вирок, зазначив пан Ситник.

Нагадаємо, минулого року на початку весни екс-голову ДФС Романа Насірова заарештували у підозрі перевищення службових обов’язків і корупції. Згодом за нього внесла заставу його дружина у розмірі 100 тисяч грн.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення