Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Син Богуслаєва купив італійський острів за 10 мільйонів євро

Син Богуслаєва купив італійський острів за 10 мільйонів євро
6069 ПЕРЕГЛЯДІВ

Син В’ячеслава Богуслаєва, Олександр, купив острів у Італії у дев’яти сімей за понад 10 мільйонів євро. На цьому острові німці під час Другої світової війни зберігали зброю та вибухівку. Раніше острів належав церкві, а в останні роки – банкірам та промисловцям.
Про угоду повідомило італійське видання Corriere della Sera.
За даними видання, переговори велися із травня, а сам острів Галлінара до придбання належав дев’ятьом заможним родинам. Загальна сума угоди перевищила 10 мільйонів євро.
Острів придбала компанія «Галінета» з Монако, якою володіє Олександр Богуслаєв, син колишнього народного депутата та власника «Мотор-Січі» В’ячеслава Богуслаєва.
Варто зазначити, що на цьому острові був колись притулком і для святих, і для пап, проте у 19 столітті його приватизували. Під час Другої світової війти солдати Вермахту тут копали тунелі для зберігання зброї та вибухівки, а невдовзі по завершенню війни тут сталася одна з найсерйозніших італійських морських катастроф: моторний човен «Аннамарія», що перевозив дітей, затонув і забрав із собою 44 життя. Наприкінці 70-х років минулого століття острів отримав вже попередніх власників.
Довжина острова – 470 метрів, ширина – 450.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Олександр Богуслаєв,В'ячеслав Богуслаєв,Мотор-Січ
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео