Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Івано-Франківщині купили найдорожчий кисень

На Івано-Франківщині купили найдорожчий кисень
56476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікарня у Надвірній закупила найдорожчий з часів початку пандемії кисень. Підприємство, що виграло тендер, до карантину не займалося його постачанням
Надвірнянська центральна районна лікарня оголосила, що уклала угоду щодо закупівлі кисню в балонах для медичних цілей із ТОВ «Іводент». Сума угоди, за даними Prozorro, склала понад 122 тисячі гривень.
Відповідно до угоди, заклад зобов’язався придбати 300 балонів із киснем, кожен обсягом у 40 літрів. За один балон заплатили 407 гривень. Варто зазначити, що такою високою вартість кисню на Івано-Франківщині ще не була, принаймні, серед договорів, підписаних за особливою процедурою, що стосується закупівель, пов’язаних із коронавірусом.
З іншого боку, з часів запровадження карантину вартість кисню для лікарень на Івано-Франківщині зросла. Ще у квітні вона піднялася до 360 гривень (на 100 гривень дорожче, ніж торік), проте вже у червні коштувала приблизно 325 гривень за балон. Такий же показник фіксувався і в липні.
З часів запровадження обмежувальних заходів на Івано-Франківщині ТОВ «Іводент» регулярно стало укладати угоди із лікарнями через спеціальну процедуру закупівель. До запровадження карантину та такої процедури підприємство не постачало медичний кисень.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Тендер , Держзакупівлі, Коронавірус
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео