Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справу рецидивіста, який вдруге позбавив життя людину, передано до суду

Справу рецидивіста, який вдруге позбавив життя людину, передано до суду
9595 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури завершено розслідування кримінального провадження стосовно 7-разово судимого чоловіка, обвинуваченого у скоєнні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).

Нагадаємо, 6 травня 2020 року чоловік, звільнившись з місць позбавлення волі, де відбував покарання за смертельне побиття людини, розпивав за місцем свого мешкання у м. Дружківці спиртні напої разом із товаришем.

Під час вечері гість висловився на його адресу нецензурною лайкою, за що хазяїн спочатку обрушився на нього з кулаками, а потім вдарив ножем у сідницю. Згодом, незважаючи на вмовляння його не вбивати, зловмисник побив товариша дерев’яною палицею, а коли той намагався виповзти з будинку, аби покликати на допомогу, взяв у сараї сокиру та двічі вдарив його лезом у грудну клітину.

Побачивши, що жертва не подає ознак життя, чоловік переніс тіло на город, де закидав одягом, гіллям та ковдрою.

Зловмисник очікує на вирок суду за гратами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення