Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Метадон, іноземна валюта, золото та срібло: заґратовано чоловіка, який заробляв на збуті наркотиків

Метадон, іноземна валюта, золото та срібло: заґратовано чоловіка, який заробляв на збуті наркотиків
27003 ПЕРЕГЛЯДІВ

За клопотанням Костянтинівської місцевої прокуратури Добропільським міськрайонним судом обрано запобіжний засіб у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 620 000 грн мешканцю м. Білицьке, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 14 квітня та 7 серпня 2020 року чоловік, перебуваючи у під’їзді житлового будинку, незаконно збув оперативному покупцеві 2 поліетиленові згортки з особливо небезпечним наркотичним засобом - метадоном, отримавши з продажу грошові кошти у сумі 1 200 грн.

У ході санкціонованого слідчим суддею обшуку за місцем мешкання зловмисника виявлено та вилучено 193 згортки метадону, 1 607 доларів США, 50 євро, 33 400 грн, 1,5 кг золотих та 1,8 кг срібних виробів, 90 срібних монет.

Досудове розслідування триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео