Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Затримано службовця Головного управління ДФС

Затримано службовця Головного управління ДФС
82338 ПЕРЕГЛЯДІВ

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки Українив рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Так, 20 вересня 2017 року викрито старшого слідчого слідчого управління фінансових розслідувань Києво-Святошинського ОДПІ ГУ ДФС у Київській області,який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 20 тис доларів США від керівника одного з товариств за не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності вказаного товариства та не притягнення останнього до кримінальної відповідальності за начебто ухилення від сплати податків.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання неправомірної вигоди.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дії працівника органу фіскальної служби кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Досудове розслідування наразі триває.

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення