Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Водій, який за хабар намагався уникнути покарання за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння, постав перед судом

Водій, який за хабар намагався уникнути покарання за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння, постав перед судом
1111 ПЕРЕГЛЯДІВ

За публічного обвинувачення, яке підтримувала Костянтинівська місцева прокуратура, засуджено водія за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 14 червня 2020 року у с. Красноярське Добропільського району співробітниками патрульної поліції зупинено автомобіль марки ВАЗ-2109 , за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка наявні ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому пройти медичний огляд. З метою уникнення адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП порушник висловив пропозицію надати службовим особам неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 4 000 грн.

Вироком Добропільського міськрайонного суду водію призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 8500 грн.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео