Правоохороці Чернігівщини викрили адвоката-передавача наркотиків

Правоохороці Чернігівщини викрили адвоката-передавача наркотиків

У вівторок, 18 вересня, завдяки скоординованим діям працівників Чернігівської прокуратури області та управління Служби безпеки України викрито адвоката, яка здійснювала передачу особливо небезпечних наркотичних засобів (канабісу та опію ацетильованого) особам, які утримуються в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

Безпосередньо після скоєння злочину адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прокурором області відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання, збут та передача наркотичних засобів у місця позбавлення волі).

З метою виявлення й вилучення предметів, які мають доказове значення, та засобів вчинення кримінального правопорушення у Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор» проведено обшук та ряд інших першочергових, невідкладних слідчих дій.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Слідство триває.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...