Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​Чертілін Дмитро Ігорович шахрай?

​Чертілін Дмитро Ігорович шахрай?
247144 ПЕРЕГЛЯДІВ

Редакція УНТ проводить журналістське розслідування стосовно громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича 24.12.1982 року народження, уродженця Новограду-Волинського, Житомирської області, який на даний час проживає у місті Києві.

За отриманою нами інформацією протягом багатьох років громадянин Дмитро Чертілін під виглядом виконання будівельно-ремонтних робіт, бере у громадян передоплату на матеріали та роботу, самі ремонтні роботи проводить неякісно та частково, через кілька днів після отримання коштів, він припиняє ремонтні роботи і в телефонному режимі обіцяє потерпілому від нього громадянину, що він гроші поверне або незабаром виконає свої зобов’язання, і такі телефонні дискусії можуть тривати роками.

За свідченнями одного з потерпілих – Гуріна Олега Володимировича, Чертілін не лише не виконав обумовлених договором робіт, але й вкрав особисте обладнання господаря. За його підрахунками шахрай винен йому близько 62 тисяч гривень, а збитків на 10 тисяч доларів.

Кількість потерпілих вражає! Про масштаби шахрайства Дмитра Чертіліна можна зрозуміти по українським будівельним форумам, які просто рясніють скаргами людей на нього.

Всі вони - обмануті по одній і тій самій схемі. Звернення кожного із них до правоохоронних органів ніякого результату не мали, так як всі епізоди були заздалегідь сплановані, як на нашу думку, по схемі підготовленій юристом, або працівником правоохоронного органу.

Але жадібність до легкої наживи громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича підвела, крадіжки майна з об’єктів теж мали місце. Кількість обманутих говорить не про цивільно-правові відносини, а про заздалегідь сплановану злочинну схему, реалізовану організованою групою осіб, за попереднім зговором. 

Редакція УНТ просить громадян повідомити, хто постраждав від громадянина Чертіліна Дмитра Ігоровича, про такі випадки на нашу поштову адресу. 

Також більшість злочинів були скоєні з участю громадянина, якого Дмитро Чертілін представляв, як свого партнера, по імені Ігор, який теж брав гроші у потерпілих. Просимо повідомити, кому відома інформація про прізвище та по-батькові «подєльника» Чертіліна - Ігоря.

«подєльнік» Чертіліна - Ігор Кучер . Якщо комусь відомо йго місце знаходження просимо повіідомити редакцію.

Добрый день!  Я, Рымаренко Жанна Николаевна,проживаю и прописана в Киеве в Шевченковском районе.Являюсь пострадавшей от мошеннических действий Чертилина.Моя история длится 2 год. Чертилин мне остался должен 11,400 грн.Убытки по "ремонту" который он "выполнил" на 1/4 даже сложно подсчитать.Сплошой брак.Составили договор на 3 месяца,продлился под его руководством 6 месяцев.За каждую сумму взята расписка.Не выполнив обещаний я прекратила с ним сотрудничество.Таким образом предотвратила еще больший ущерб .Подключила адвоката .Я отправила официально письмо по его адресу прописки с уведомлением, о возврате денег на материалы  и работу ,которые он не выполнил.Сумма составила 59900 грн.Они письмо получили,таким образом я могла подавать на него в суд.Но адвокат сказал что можно его принудить к оплате,звонив ему,( он типа на связи и нет причин подавать  в полицию на его розыск) .Таким образом нам удалось всеми правдами и кучей нервов выбить из него 48500 грн.Остался долг ,но дарить ему хоть копейку я не буду.Через мою квартиру прошло несметное количество типа рабочих,некоторых он видел первый раз в жизни.Работать с рабочими он не умеет.И получается ,что кидает на деньги не только клиентов ,но и самих рабочих.Эта схема у него наработанная и многие рабочие узнавая кто он ,покидают объекты.Все документы и расписки могу предоставить.И хочу Вас просит не оставлять это дело.Очень хочется наказать Чертилина наглого и уверенного ,что не будет наказан.Нужно придать резонанс делу,так как пострадает еще больше людей.  Мои номера .для связи 0935494777,0983765191 .  З повагою, Жанна Римаренко

Безкарна злочинна діяльність таких шахраїв, як Дмитро Чертілін, можлива тільки з мовчазного погодження якогось корумпованого правоохоронця, тому наше журналістське розслідування ми публікуємо в розділі «Боротьба з корупцією», і з’ясуємо хто покривав Дмитра Чертіліна.

По закінченню журналістського розслідування наші журналісти та відео-оператори, разом з журналістами дружніх телеканалів підемо до міністра МВС України, щоб всі потерпілі писали заяви про злочин, а ми будемо висвітлювати та тримати на журналістському контролі розслідування шахрайських дій даної особи.

На даний час, щоб уникнути покарання Чертілін обдзвонює всіх постраждалих, яких він обдурив, для підписання з ним угоди про реструктуризацію - повернення коштів на декілька місяців. Але потерпілі повинні розуміти, що підписавши таку угоду, вони кошти не отримають. Дана угода створена для уникнення Дмитром Чертіліним кримінальної відповідальності шляхом переведення своїх шахрайських дій в цивільно-правові відносини. Тим більше майна та коштів для погашення заборгованості перед всіма потерпілими в Дмитра Чертіліна немає.

Редакція УНТ

unt@ukr.net

тел. (093) 002-08-08

Дана стаття опублікована двома мовами для кращої роботи пошукових систем Google.

Бориспільський

МВ ГУМВС України в Київській обл.

Начальнику - Козьяков Р.С.

08300, Київська область,

м. Бориспіль, вул. Комуністична, 4.

Гопи Надії Миколаївни

ЗАЯВА (ПОВІДОМЛЕННЯ)

про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України

(ч. 1 ст. 192 КК України)

Я, громадянка України Гопа Надія Миколаївна, повідомляю наступне:

Гопа Надія Миколаївна в кінці липня 2014 року побачила на дошці оголошень автобусної зупинки «РИНОК» у м. Бориспіль оголошення про здійснення будівельних робіт. Зателефонувавши за номером в оголошенні Гопа Н.В. познайомилася із Чертіліним Дмитром Ігоровичем, який себе представив як висококласного будівельника.

26.07.2014 р. між мною та Чертіліним Дмитром Ігоровичем було укладено усний договір будівельного підряду, згідно якого останній зобов’язувався поставити будівельні матеріали та виконати роботи по утепленню приватного будинку за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 178.

26.07.2014 р. Гопа Надія Миколаївна передала Чертіліну Дмитру Ігоровичу аванс в розмірі 11 800,00 грн. для здійснення ремонтних робіт , який в себе включав 100% вартість будівельних матеріалів та 20 % вартості робіт.

Станом на 05.01.2014р. робота виконана не була, а будівельні матеріали Чертіліним Д.І. були надані частково.

Орієнтовно із кінця серпня 2014 року зв'язок із Чертілін Д.І. припинився, оскільки останній на телефонні дзвінки перестав відповідати. Останній відомий номер телефону Чертіліна Д.І. – 066 252 99 06.

Гопа Надія Миколаївна самостійно із своєю сім’єю зробила замовлені у Чертіліна Д.І. роботи та докупила потрібний будівельний матеріал.

Приймаючи вищевикладене до уваги Гопа Надія Миколаївна вважає, що Чертіліним Дмитром Ігоровичем їй було заподіяно значної майнової шкоди.

На даний час, місце перебування або проживання Чертіліна Дмитра Ігоровича Гопі Н.В. невідоме. Останнє відоме місце проживання: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 119, 1 поверх. (квартира навпроти вхідних дверей у будинок).

Вважаю, що Чертілін Дмитро Ігорович своїми діями свідомо склав у мене враження, що він кваліфікований спеціаліст з ремонту та утеплення будинків, але мав на меті лише: домовитися зі мною на проведення робіт з утеплення будинку; розпочати ремонтні роботи для одержання грошових коштів за ремонт; зникнути, отримавши від мене за ремонт грошові кошти.

Впевнена, діяння Чертіліна Дмитра Ігоровиа були умисні, мали корисливий мотив - заволодіти моїми грошима шляхом обману та зловживання моєю довірою, - такі діяння мають склад злочину, за який відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України передбачена кримінальна відповідальність.

Згідно ст.214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

Враховуючи викладене, відповідно до ч. 1 ст. 190 КК України, на основі ст., ст. 55, 56, 214 КПК України,

Прошу Бориспільський МВ ГУМВС України в Київській обл.

- прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;

- невідкладно розпочати досудове розслідування, у формі попереднього слідства, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- визнати мене, Гопу Надію Миколаївну, потерпілою від кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (ч. 1 ст. 192 КК України);

- вручити мені пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого;

- повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування.

Зі статтями 383 “Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”, 384 “Завідомо неправдиве показання” Кримінального кодексу України, ознайомлена.

Додатки:

  • 1.Копія паспорту Гопи Н.В.;
  • 2.Копія розписки від 26.07.2014р. Чертіліна Д.І.

___________________ ________________ Н.В. Гопа

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення