Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скільки коштує незаконне ухилення від мобілізації?

Скільки коштує незаконне ухилення від мобілізації?
132463 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після підписання указу про четверту хвилю мобілізації в Україні різко зросла корумпованість чиновників та лікарів


Після підписання указу про четверту хвилю мобілізації в Україні різко зросла корумпованість чиновників та лікарів. Завдяки діяльності працівників Служби Безпеки України було викрито корумпованих службовців, які за хабарі сприяли ухиленню від мобілізації та проходженню служби у зоні АТО.
На Полтавщині співробітниками СБУ під час передачі хабаря було затримано заступника військового комісара одного з об’єднаних РВК. Майор отримав 2 тисячі гривень від призовника. Комісар ОРВК на Закарпатті отримував винагороду в іноземній валюті. Зловмисника затримано при отриманні 500 доларів США. Вартість послуг невідправлення військових до зони АТО також немаленька. Було виявлено, що т.в.о командир однієї з військових частин, що на Закарпатті, вимагав від військового 5 тисяч гривень хабара. В іншому випадку – його підлеглий би відправився до зони АТО.
Лікарі, які проводять огляд призовників не відстають від військових комісарів. Лікар з Хмельницької області спіймався «на гарячому» при отриманні 10 тисяч гривень від призовника. Лікар з Львівщини оформив фіктивні висновки про опікунство над інвалідами. Такі документи допомогли б ухилитись від мобілізації.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення